Hürriyet Mah Dr. Cemil Bengü Cad 141 / B Kağıthane / İstanbul

Dormakaba Kapı Kapatıcılar

Kapı kapatıcılarımız; dirsek kollu, kayar kollu, zemine gömme veya gizli kapı kapatıcı olacak şekilde farklı seçeneklere sahiptir. Fail-safe fonksiyonu yangın kapılarında acil durumlarda geçişi sağlar; iç ve dış mekanda da engelsiz geçişe olanak verir.

Dormakaba Panik Kaçış Çıkış Sistemleri

Güvenilir ve estetik panik kaçış ve çıkış donanımları: panik bar (panic stands) ve Exit Padler kamusal alanlar için standartlara uygun olarak tasarlanmıştır.

Dormakaba Cam Kapı Aksesuarları

Büyüleyici ve şeffaf bir mimari; elegant ve tasarım odaklı çözümlere sahip cam ve cam aksesuarları ile yaratılır. Bunun için, sizlere geniş bir yelpazeye sahip üst kalite cam aksesuarlarımızı sunuyoruz. Teknik olarak sofistike, görsel olarak çekici ve bir çok şekilde kombin edilebilir temperli cam sistem aksesuarları kişiye özel ve modüler bir sistem şeklinde kullanılabilir.

Dormakaba Mimari Aksesuarlar

Cam kapı ve duvarlar özel ilgi gerektirir. Bu nedenle manuel tek ve çift kapı sistemleri için geniş bir yelpazeye sahip - çok yönlü ve istenen tasarım diline uygun - kapı aksesuarları geliştirdik. Çeşitli menteşe ve kilit-kol kombinasyonları ile, çift kapılar da dahil olmak üzere, bireysel çözümler geliştirebilirsiniz. İç mimarideki trend daha dayanıklı, kaliteli ve kalın kesitli cam duvar tasarımına doğru yönlenmektedir. Tasarımlarımızla bu trendleri takip ediyoruz

Dormakaba Manuel Sürme Kapı Sistemleri

Karmaşık sistemler kişiselleştirilmiş çözümler gerektirir. Bu nedenle sizlere bir çok manuel sürme sistem çözümleri sunarak engelsiz geçişe sahip çalışma ve yaşam ortamları sağlıyoruz. Çok yönlü kullanımı ve şık tasarımı ile, manuel sürme kapı sistemleri ihtiyaçlarınız için kapsamlı çözümler sunar.