Hürriyet Mah Dr. Cemil Bengü Cad 141 / B Kağıthane / İstanbul

Kurumsal

TARİHÇE VE HİZMETLER

Artinoks Cam Aksesuarları, 2013 yılında Artinoks Metal Dekorasyon İNŞ.İTH.İHR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ ünvanıyla kurulmuştur.

12 yıllık tecrübenin ardından cam kapı aksesuarları ithal ederek sektöre sunmaya başlamıştır.

Artinoks Cam Aksesuarları, günümüzde Anadolu’dan Avrupa’ya kadar çok geniş bir müşteri ağına hizmet sunmaktadır.

Sürekli yenilenen ürünleri,otel,büro,ofis bölme ve duşakabin aksesuarları ile birlikte garanti süresi ve kaliteli şekliyle müşterilerimizin yaşamına kolaylık ve estetik kazandırır.

Ayrıca müşterilerimiz ihtiyaç duyduklarında bizden ürünlerimizin özgün tasarımlarımızın yanında, teknik destek ve projelendirme konusunda da istedikleri desteği alırlar.

İmalat desteğimiz sayesinde standartları aşıp,isteklere yönelik ürünleri kolaylıkla müşterilerimize sunmaktayız.

Kısacası müşterilerimiz için cam kapı kilitleri, cam kapı menteşeleri, cam kapı kolları vb. cam kapı aksesuarlarında bir tedarikçi olmanın yanında çözüm ortağıyız.

 

Misyon

Mimari cam donanımları konusunda sektöre yeni nesil ürünler getiren, üstün fonksiyonlar sunan, kaliteli, şık ve hayatı kolaylaştıran estetik çözümler sunuyoruz. Bu mimari donanım çözümlerini sunarken eksiksiz müşteri memnuniyeti ve güveni vazgeçilmezlerimiz arasında ilk sırada yer alırken bu doğrultuda müşterilerimiz ihtiyac duyduğu en doğru çözümün seçilmesi konusunda mimar ve sektörde tecrübeli personellerden oluşan proje ekibimiz, ürün seçim desteği konusunda her zaman sizlerin yanınındadır.

Vizyon

Mimari cam donanımları sektöründe dünün teknolojisi yerine, yarının modern çözümlerini tanıtıp, ürün yelpazemizi sürekli güncelleyerek cam kapı aksesuarları tedariğinde sektör lideri olmaktır.

Artinoks Cam Kapı Aksesuarları

Müşteri Memnuniyeti

Her zaman yeniliklere açık, cam kapı aksesuar trendlerini yakından takip eden Artinoks müşteri memnuniyetini kurumsal kültürünün en önemli yapı taşı olarak ilke edinmiştir.

Hizmet Kalitesi

12 yıllık bilgi birikimi ve teknik deneyimi sayesinde, siz değerli müşterilerine hizmet kalitesini ilke edinerek, 2013 yılında cam kapı aksesuarları sektöründeki yerini aldı.

Yüksek Sorumluluk

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını dikkate alarak müşteri ilişkilerimizi sürekli kılmak ve proje teslimlerimizi taahhüt edilen sürede en iyi şekilde yerine getirmek.

Yüksek Kalite

Cam aksesuarları sektöründeki ihtiyaçlara kaliteli ve uzun ömürlü çözümler üreterek, güvenilir ve dürüst ticaret anlayışı ile müşterilere istediği yüksek kalite ürünleri sunmak..